שליחויות לעסקים

מספקים שירות משלוחים מעל ל- 200 משלוחים חודשי

בעל עסק? רוצה ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות בענף המשלוחים? זה הזמן להכיר מקרוב את הצוות המנצח של CARGO, חברת משלוחים מובילה בתחומה.

שירות משלוחים מקצועי זה CARGO

אנחנו בחברת CARGO עוסקים ומתמחים בכל סוגי המשלוחים ומאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח לאורך כל הדרך, החל משלב איסוף וליקוט דברי המשלוח ועד למסירתם בנקודת היעד הנדרשת. לרשותנו, שבעה סניפים ברחבי הארץ באמצעותם אנו מספקים פתרונות שירות בפריסה ארצית וזאת לצד מרכזים לוגיסטיים בסדרי גודל שונים.

כל סוגי המשלוחים לעסקים

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי משלוחים ושליחויות המיועדים ומותאמים לכל סוגי העסקים, לרבות, חנויות פיזיות וחנויות אונליין, משרדים, מפעלים וכדומה. בין יתר סוגי השליחויות והמשלוחים המיושמים על ידינו בפריסה ארצית תוכלו למצוא:

• מסירת דברי דואר – שירות ייעודי למשרדי עו"ד, חברות ביטוח וכדומה
• מסירת חבילות – שירות משלוחים ייעודי לחנויות, משרדים ומפעלים
• משלוחים מהירים מהיום להיום ו/או תוך יום עסקים אחד
• שירות משלוחים לחנויות אונליין

ושירותי משלוחים לעסקים קטנים וגדולים בהתאמה אישית לצרכי בית העסק.

שליחויות לעסקים

פתרונות שירות נלווים בענף המשלוחים

שירות שליחויות לעסקים באמצעותנו, הוא שירות מקצועי המאפשר לכל בעלי העסקים ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח לאורך כל הדרך וביניהם: שירותי ליקוט ואיסוף חבילות, מסמכים ודברי דואר מכל נקודת יעד נדרשת, שירותי אחסון של דברי משלוח לתקופות קצרות וממושכות בהתאם לצורך (שירות ייעודי ליבואנים ועסקים הנדרשים להחזקת מלאים), שירותי פריקה של סחורות כבדות משקל ושירותי אריזה לכל סוגי החבילות.

פתרונות אלו מוצעים על ידינו לכל בית עסק בכל סדר גודל, כאשר כל אחד ואחת מהלקוחות שלנו יכול לעקוב אחר המשלוח בכל רגע נתון באמצעות אפליקציה ייעודית ומערך השירות.

משלוחים לעסקים

שירותי משלוחים לעסקים בפריסה ארצית

אצלנו ב-CARGO, תוכלו להבטיח לעצמכם שירותי משלוח בפריסה ארצית ולכל מטרה. שירותים אלו מיושמים על ידי צוותי חלוקה מנוסים ומיומנים הכוללים: נהגים, אנשי מסירה ונציגי שירות המנהלים את קו החלוקה היומיומי. בנוסף, אנו מספקים פתרונות לוגיסטיקה והפצה לבתי עסק ומפעלים הנדרשים לשירותי הפצה בפריסה ארצית. שירות ייעודי זה מתוכנן בהתאמה מלאה לצרכי בית העסק והוא מתמקד בכל ההיבטים החיוניים לתכנון מיטבי של קו ההפצה היומי או התקופתי.

כחברת משלוחים מובילה בענף השליחויות לכל סוגי העסקים, אנו פועלים בתור חברת שליחויות לעסקים קטנים וגדולים כאחד, כאשר כל לקוח זוכה ליחס המקצועי ולשירות האישי לאורך כל הדרך. אנו רואים בפעילותינו חלק בלתי נפרד ממערך ההפצה של בית העסק ועושים הכול על מנת לייעל את המערך ולאפשר ללקוחותינו ליהנות מפתרונות השירות הטובים ביותר בכל דרך ולאורך כל הדרך. למידע נוסף על סוגי השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו בענף המשלוחים לעסקים לחצו כאן וצרו איתנו קשר עוד היום.

שאלות תשובות בנושא שירותי משלוח לעסקים:

מסירת דברי דואר, מסירת חבילות, משלוחים מהירים מהיום להיום ו/או תוך יום עסקים אחד ושירות משלוחים לחנויות אונליין.

שירות שליחויות ע"י קרגו מאפשר לכל בעל עסק ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח לאורך כל הדרך וביניהם: שירותי ליקוט ואיסוף חבילות, מסמכים ודברי דואר מכל נקודת יעד נדרשת, שירותי אחסון של דברי משלוח לתקופות קצרות וממושכות, שירותי פריקה של סחורות כבדות משקל ושירותי אריזה לכל סוגי החבילות.

השירותים של קרגו כוללים: נהגים, אנשי מסירה ונציגי שירות המנהלים את קו החלוקה היומיומי. בנוסף, אנו מספקים פתרונות לוגיסטיקה והפצה לבתי עסק ומפעלים הנדרשים לשירותי הפצה בפריסה ארצית.

קבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

אנו לא מספקים שירות משלוחים מתחת ל- 200 משלוחים חודשי

פרטי העסק

פרטי איש קשר