שליחויות בארץ זה CARGO

מספקים שירות משלוחים מעל ל- 100 משלוחים חודשי

מחפשים אחר שירות שליחויות בפריסה ארצית? זה הזמן ל-CARGO, חברת השליחויות והמשלוחים המובילה בישראל.

כל סוגי המשלוחים במקום אחד

אצלנו בחברת CARGO, תוכלו להבטיח לעצמכם מגוון רחב של פתרונות שירות בענף המשלוחים והשליחויות וליהנות משירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. פתרונות השירות המוצעים על ידינו מבוססים על שבעה סניפים בפריסה ארצית, מרכזים לוגיסטיים בסדרי גודל שונים בכל רחבי הארץ וצוותי ניהול מנוסים ומיומנים. פתרונות השירות שלנו כוללים בתוכם מגוון רחב של סוגי משלוחים בכל הארץ וביניהם:

• שירותי מסירת דברי דואר בפריסה ארצית
• שירותי משלוח חבילות בארץ
• שירותי משלוח מהיום להיום ו/או תוך יום עסקים אחד
• שירות משלוחים לחנויות אונליין

וסוגי משלוחים נוספים אותם ניתן להתאים באופן פרטני לצרכי המשלוח ודרישות הלקוח.

שליחויות בארץ

משלוחים לכל הארץ בהתאמה אישית מלאה

משלוחים בכל הארץ מיושמים על ידינו באמצעות שבעה סניפי שירות בפריסה ארצית, מצפון ועד דרום. במסגרת השירות, אנו מתכננים את מסלול ההפצה לכל לקוח על פי נקודות היעד הנחוצות לו לצרכי מסירת דברי המשלוח, וכל זאת לצד שירותי קצה נוספים המוצעים על ידינו בענף המשלוחים וביניהם: שירותי ליקוט ואיסוף דברי דואר, חבילות וסחורות למשלוח, שירותי אריזה ופריקה בהתאם לדרישות הלקוח, פתרונות אחסון של סחורות ומלאים לתקופות קצרות וממושכות ופתרונות שירות נוספים בהתאמה אישית מלאה.

משלוח חבילות ודברי דואר מהיום להיום

אחד משירותי המשלוחים המוצעים על ידינו בפריסה ארצית הוא שירות ייעודי למטרות משלוח חבילות בארץ וזאת לצד משלוח של דברי דואר, סחורות, חפצים ותכולות מכל סוג. שירות זה מכונה על ידינו USAME DAY במסגרתו אנו דואגים לאסוף את דברי המשלוח עד השעה 12:00 בצהריים ולמסור אותו בנקודת היעד עוד באותו היום עד לשעות הערב המאוחרות. כמו כן, תוכלו ליהנות משירות משלוחים נוסף בפרק זמן קצר יחסית במסגרת שירותי OVERNIGHT במסגרתם אנו דואגים למסור את דברי המשלוח תוך יום עסקים אחד מיום ליקוט המשלוח.

משלוח חבילות בארץ

שליחויות בארץ לכל מטרה – למה דווקא איתנו?

כחברת שליחויות ומשלוחים מובילה בתחומה, אנחנו ב-CARGO מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות לאורך כל הדרך וביניהם:

• מערך משלוחים בפריסה ארצית
• מערך לוגיסטי המספק מגוון רחב של פתרונות ניהול לוגיסטי בהתאם לצרכי השילוח הנחוצים לכם
• מנהלי צוותים מנוסים ומיומנים המלווים כל דבר משלוח מרגע ליקוטו ועד מסירתו בנקודת היעד
• רכבי משלוחים חדישים
• אפליקציה ייעודית המאפשרת לכם לבצע מעקב אחר המשלוחים אותם הזמנתם בכל רגע נתון

ויתרונות נוספים ההופכים אותנו לחברת המשלוחים המובילה בתחומה. למידע נוסף על פתרונות השירות המוצעים על ידינו במסגרת שירות משלוחים בפריסה ארצית, לחצו כאן והצטרפו גם אתם למעגל הולך ומתרחב של לקוחות עסקיים ופרטיים שכבר נהנים מהשירותים המקצועיים שלנו.

קבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

אנו לא מספקים שירות משלוחים מתחת ל- 100 משלוחים חודשי

פרטי העסק

פרטי איש קשר