שירותי לוגיסטיקה

כל מה שצריך וחשוב לדעת על שירותי לוגיסטיקה במסגרת שירות משלוחים בישראל בעמוד שלפניכם

שירותי שליחויות

שירות שליחויות הוא שירות ייעודי להפצת דברי משלוח בפריסה ארצית. מאחורי כל משלוח המבוצע על ידי חברת משלוחים מובילה בתחומה, פועל מנגנון לוגיסטי רחב היקף במסגרתו מוצעים לכם מגוון רחב של פתרונות שילוח ושירותים נלווים לתחום המשלוחים. שירות זה מיושם בין היתר במסגרת שירות שליחויות מהיום להיום ובמסגרת שירות משלוחים בפריסה ארצית.

שירותי אחסנה

חברת הובלות גדולה ומובילה בתחומה, מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח הכוללים בתוכם גם את תחום שירותי אחסנה המיועד לצרכי אחסנה של דברי שילוח לתקופות קצרות וארוכות כאחד. שירותי אחסנה מאפשרים ליבואנים וללקוחות נוספים לאחסן את הסחורות שברשותן לפרקי זמן כאלו ואחרים עד למועד שליחתם ליעד. במקרים רבים, שירותי אחסנה כוללים גם שירותי אריזה של חפצים ותכולות שונות אותן הלקוח מעוניין לאחסן לתקופות קצרות או ממושכות.

שירותי משלוחים בפריסה ארצית

שירות משלוחים בפריסה ארצית מיועד בין היתר לחנויות אונליין ולעסקים נוספים המעוניינים לשלוח דברי משלוח לנקודות יעד שונות בפריסה ארצית. שירות זה מחייב מערך משלוחים כלל ארצי המתופעל על ידי צוותים לוגיסטיים מובילים בתחומם.

שירותי אריזה

שירותי אריזה המוצעים לכם על ידי חברת משלוחים מובילה בתחומה, נועדו בעיקר לצרכי אריזת מוצרים וסחורות המיועדים לאחסנה לפרקי זמן קצרים או ארוכים. כמו כן, השירות מיועד לצרכי אריזה של דברי משלוח בצורה מאובטחת ומסודרת. שירותי אריזה

שירותי אחסון

שירותי אחסון בדומה לשירותי האחסנה, מיועדים לצרכי אחסון תקופתי של דברי משלוח ו/או חפצים, תכולות וסחורות מכל סוג ובכל סדר גודל. שירותי אחסון מוצעים לכם על ידי חברת המשלוחים במקרים בהם אתם מחפשים אחר פתרון זמני לאחסנת סחורות, תכולות וחפצים. שירותי אחסנה

שירותי הפצה

חברות ועסקים הנדרשים לקו הפצה, מסתייעים אף הם בשירותיה של חברת משלוחים מובילה בתחומה וזאת במסגרת שירות ייעודי המכונה שירותי הפצה. במסגרת שירות זה, חברת המשלוחים משמשת כחברת ההפצה של בית העסק או החברה ודואגת למסירת כל סוגי הסחורות הנדרשים בהתאם לקו ההפצה הנחוץ ללקוח.

שירותי לוגיסטיקה והפצה – מה חשוב לדעת?

שירותי לוגיסטיקה והפצה המיושמים על ידי חברת משלוחים מובילה בתחומה, כוללים בתוכם את כל שרשרת ההפצה הנדרשת, לרבות, ליקוט ואריזה, פריקה בנקודת היעד, פתרונות אחסון במסגרת שירותי אחסון, קיוט הסחורות והפצתן על פי סדר חלוקה מתוכנן לפרטי פרטים. אנחנו בחברת המשלוחים Cargo, מספקים פתרונות שילוח ליותר מ-1,000 עסקים בישראל והתמחות המקצועית שלנו חולשת על כל היבטי הלוגיסטיקה הנדרשים לצרכי משלוח מהיר ויעיל. לרשותנו, שבעה סניפים בפריסה ארצית מצפון ועד דרום וזאת לצד מחסנים לוגיסטיים המשמשים אותנו לצרכי תפעול מערך משלוחים בפריסה ארצית – גם מעבר לתחומי הקו הירוק. למידע נוסף על פתרונות הלוגיסטיקה וההפצה שלנו לחצו כאן וצרו איתנו קשר עוד היום.

שאלות תשובות בנושא שירותי לוגיסטיקה:

שירותי אחסנה מאפשרים ליבואנים וללקוחות נוספים לאחסן את הסחורות שברשותן לפרקי זמן כאלו ואחרים עד למועד שליחתם ליעד.

שירותי אריזה נועדו בעיקר לצרכי אריזת מוצרים וסחורות המיועדים לאחסנה לפרקי זמן קצרים או ארוכים. כמו כן, השירות מיועד לצרכי אריזה של דברי משלוח בצורה מאובטחת ומסודרת.


שירותי אחסון בדומה לשירותי האחסנה, מיועדים לצרכי אחסון תקופתי של דברי משלוח ו/או חפצים, תכולות וסחורות מכל סוג ובכל סדר גודל.


שירותי לוגיסטיקה והפצה כוללים בתוכם את כל שרשרת ההפצה הנדרשת, לרבות, ליקוט ואריזה, פריקה בנקודת היעד, פתרונות אחסון במסגרת שירותי אחסון, קיוט הסחורות והפצתן על פי סדר חלוקה מתוכנן לפרטי פרטים.

קבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

אנו לא מספקים שירות משלוחים מתחת ל- 200 משלוחים חודשי

פרטי העסק

פרטי איש קשר