שירותי אחסון והובלה

שירותי אחסון והובלה

לוגיסטיקה במיקור חוץ – שירותי אחסון והובלה

מיקור חוץ הוא שיטה לפיה עסק מאציל סמכויות שאינן בבסיסו לגופים חיצוניים על מנת להתמקד לחלוטין בהתמחותו. שיטה זו התהוותה במהלך המאה ה-20, הודות להתפתחויות טכנולוגיות, גלובליזציה וצורך של עסקים לשפר את יעילותן תוך חסכון בעלויות.

בתחום האחסון וההובלה, מיקור חוץ יכול להציע יתרונות רבים עבור עסקים. עם זאת, לפני שמחליטים על שימוש במיקור חוץ, חשוב להבין עד כמה התהליך מתאים לעסק וכן לדעת כיצד לבחור בחברה מקצועית ומנוסה.

שירותי אחסון והובלה – יתרונות רבים ומגוונים

חברות שירות אחסון ולוגיסטיקה מציעות כמה יתרונות משמעותיים לעסקים:

 • חיסכון בעלויות: עסקים יכולים לחסוך משמעותיות בעלויות על ידי העברת משימת האחסון וההובלה לחברה חיצונית. זאת מכיוון שהחברה החיצונית יכולה להפיק תועלת מעלויות מימון נמוכות יותר, מאמצעים אפקטיביים יותר ומניסיונה בתחום.
 • משאבים משוכללים: חברות אחסון והובלה חיצוניות יכולות להשקיע במבנים ובציוד יעילים, דבר שאינו מתאפשר לרבים מהעסקים. השקעה זו מתאפשרת כיוון שלא אחת החברות בוחרות להשיק לחברות נוספות ליצירת שרשרת הפצה אופטימאלית.
 • ניסיון בתחום: חברות חיצוניות לאחסון והובלה מגיעות לרוב עם ניסיון רב בתחום. זאת מכיוון שרבות מהן עוסקות בתחום זה במשך שנים ועובדות עם מגוון רחב של עסקים. גם אם מדובר בחברות הפצה ומשלוחים צעירות יחסית, ישנם סיכויים גבוהים שבכל זאת יהיה להן ניסיון רב יותר מאשר עסקים שאינם מתמקדים בתחום.
 • שיפור היעילות: מיקור חוץ יכול לסייע לעסקים לשפר את היעילות שלהם על ידי צמצום המעורבות בהיבטים שונים כמו ניהול תהליכי האחסון וההובלה, העסקת עובדים וביצוע. מיקור חוץ בכלל, ובתחום האחסון וההובלה בפרט, עשוי לחסוך זמן ואנרגיה ולאפשר לעסקים להתמקד בתחומי הליבה שלהם.
 • השקעה בתשתית: על מנת להוציא שירותי שליחויות לפועל, עסקים צריכים להשקיע בתשתיות אחסון והובלה, כגון מחסנים, משאיות ומכונות. זאת עלולה להיות השקעה משמעותית שיכולה לעכב את צמיחת העסק. עם זאת, בחירה לשתף פעולה עם חברה המציעה שירותי אחסון והפצה חוסכת זאת.
 • העסקת עובדים: עסקים נדרשים להעסיק עובדים על מנת לספק ללקוחות שירותי אחסון והובלה. במיקור חוץ, אין העסק נדרש להעסיק עובדים נוספים שיעסקו בשילוח וכך נחסך מלבד לעלויות ההעסקה, גם המשימה של מציאת העובדים המתאימים.
 • שיפור שירות הלקוחות: חברות חיצוניות לאחסון והובלה יכולות לספק שירות מקצועי, זמין ומהימן ללקוחות. חברות אלו מתמחות בתחום ומחזיקות בידע ובמשאבים המתאימים על מנת להעניק תמיכה טכנית ואנושית ברמה גבוהה.
שירותי אחסון

כיצד לבחור חברה להפצה ואחסון עבור עסק?

ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון בבחירת חברה לשירות מיקור חוץ בתחום האחסון וההובלה:

 • ניסיון: ניסיון הוא גורם מכריע בבחירת חברה לשירות מיקור חוץ. חברה בעלת ניסיון רב בתחום האחסון וההובלה תוכל לספק שירות איכותי ויעיל יותר.
 • התמחויות: רצוי לבחור חברה בעלת התמחויות המתאימות לצרכי העסק. לדוגמה, אם העסק קמעונאי, יש לבחור חברה העוסקת באחסון והפצה לקמעונאיים.
 • מיקום: חשוב לבחון את המיקום של החברה ואת מרכזי העבודה וההפצה שלה. חברה המחזיקה מרכזי שליטה ובקרה בקרבת העסק, תוכל לספק שירות אפקטיבי ומשתלם יותר.
 • שירות לקוחות: שירות לקוחות הוא גורם משמעותי בבחירת חברה לשירות מיקור חוץ. חברה עם שירות לקוחות מקצועי ונגיש תוכל לעזור לעסק וללקוחותיו לקבל שירות מהיר ויעיל.

מיקור חוץ של שירותי אחסון והובלה הוא דרך יעילה עבור עסקים להפחית עלויות, לשפר את התפוקה ולמקד את המשאבים הנתונים בתחומי הליבה. עם זאת, חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה בתחום זה, אשר תוכל לספק את השירותים הדרושים לעסק בצורה הטובה ביותר.

'קרגו' – שירותי לוגיסטיקה במיקור חוץ

'קרגו' הינה חברת שילוח ולוגיסטיקה מובילה בישראל, המספקת שירותי אחסון והובלה מותאמים אישית לעסקים מכל הגדלים והתחומים. מתוך אמונה בייחודיות של כל עסק, החברה דוגלת בהתאמת שירותיה הלוגיסטיים לכל צורך והעדפה.

על מנת לעמוד בהבטחה זו, 'קרגו' מבצעת תהליך אפיון מקיף של הצרכים העסקיים של הלקוח. על בסיס אפיון זה, 'קרגו' יוצרת תוכנית שירות מותאמת אישית, הכוללת את הפתרונות הטכנולוגיים והאנושיים המתאימים ביותר לצרכים של העסק.

'קרגו' מעניקה ללקוחותיה שירות אישי ומקצועי, המלווה את העסק לאורך כל שרשרת האספקה. החברה מציעה תמיכה, סיוע ותפעול שוטף מסביב לשעון, המבטיח לעסק לעמוד איתן מול יעדיו השונים.

מתעניינים בשירותי מיקור החוץ של 'קרגו'? מוזמנים עוד היום לשמוע פרטים נוספים או לקבל הצעת מחיר בטלפון –  03-5555833.

דילוג לתוכן