סוגי שליחויות

מספקים שירות משלוחים מעל ל- 100 משלוחים חודשי

אצלנו ב-CRAGO, חברת המשלוחים המובילה של ישראל, תוכלו למצוא את כל סוגי השליחויות במקום אחד!

כל סוגי המשלוחים בהתאמה אישית מלאה לכל לקוח/ה

אצלנו ב-CARGO, חברת המשלוחים המובילה של ישראל, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של סוגי משלוחים המיועדים ומותאמים לכל אחד ואחת מלקוחותינו בהתאמה אישית מאלה. בין יתר סוגי המשלוחים המיושמים על ידינו תוכלו למצוא שירותי מסירת דבר דואר, שירותי מסירת חבילות, שירותי משלוחים לעסקים, שירותי משלוחים לחנויות אונליין וסוגי משלוחים נוספים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

יחד אתכם לאורך כל הדרך

פתרונות השירות המוצעים על ידינו בענף השילוח מיועדים ומותאמים גם לסקטור העסקי – מוסדי וגם לסקטור הפרטי המעוניין למסור דברי משלוח כאלו ואחרים. פתרונות אלו כוללים: שירות משלוחים בפריסה ארצית, שירותי ליקוט ואיסוף של דברי משלוח וסחורות מכל סוג ובכל סדר גודל, שירותי אחסון לתקופות קצרות וממשוכות, שירותי אריזה ופריקה ושירותים נוספים המוצעים על ידינו.

שליחויות מהיום להיום

כל סוגי השליחויות במקום אחד

בין יתר סוגי השליחויות המיושמות על ידינו בפריסה ארצית (גם מעבר לתחומי הקו הירוק) תוכלו למצוא:

שירותי משלוח מהיום להיום SAME DAY

שירות שליחויות בארץ מהיום להיום במסגרתו אנו דואגים לאסוף את דבר המשלוח עד השעה 12:00 בצהריים ולמסור אותו בנקודת היעד עוד באותו היום.

שירותי משלוחים מהיום למחר OVER NIGHT

שירות שליחויות מהיום למחר (תוך יום עסקים אחד) – כולל שישי וערבי חג.

משלוחים מסביב לשעון

שירות משלוחים 24 שעות בכל רחבי הארץ.

שירותי הפצה

פתרונות שילוח לעסקים הנדרשים להפעלת קווי חלוקה והפצה על בסיס יומי או תקופתי.

וסוגי שליחויות נוספים אותם אנו דואגים להתאים לכל לקוח/ה באופן פרטני.

שליחויות מהיום להיום

שירות אישי לכל לקוח מסביב לשעון

אנחנו בחברת CARGO מאמינים ששירות אישי זה ערך עליון, ולכן, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות ליצירת קשר ישיר עם נציגי החברה ומנהליה. לצורך כך, אנו זמינים עבור לקוחותינו לאורך כל הפעילות – 6 ימים בשבוע באמצעות מענה אנושי בטלפון, בתיבת ה-EMAIL, ב-WHATSAPP ובתיבת הצור קשר באתר הבית שלנו. כמו כן, אנו מפיעלים שירות דיגיטלי מתקדם מסוגו המאפשר לכל לקוח/ה להתעדכן בסטטוס המשלוח וליזום פניה ישירה לשירות הלקוחות.

פתרונות שירות אלו נועדו על מנת לאפשר לכם לעקוב באופן יזום אחר כל משלוח אותו אנו מבצעים עבורכם ולהתעדכן בכל רגע נתון בסטטוס המשלוח. בנוסף, אנו מתמחים בתכנון קווי חלוקה והפצה ודואגים לתכנן את מסלול המשלוחים בהתאם לצרכי הלקוחות ועל פי סדרי עדיפויות כאלו ואחרים המוגדרים על ידם. למידע נוסף על סוגי השליחויות השונים המוצעים על ידינו ולהיכרות מעמיקה עם פתרונות השילוח המוצעים על ידינו, צרו איתנו קשר עוד היום. ליצירת קשר לחצו כאן והצטרפו למאות הלקוחות שבעי הרצון שלנו.

קבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

אנו לא מספקים שירות משלוחים מתחת ל- 100 משלוחים חודשי

פרטי העסק

פרטי איש קשר