משלוח חבילות

אחד השירותים המבוקשים והנצרכים ביותר הוא שירותי משלוח החבילות. משלוחים הוא שירות מאוד חשוב עבור כל חברה ואין באמת חברה שלא צריכה את השירות הזה, בין אם חבילות עבור לקוחות לבין אם חבילות כחלק מאופי והתנהלות החברה. הבה נכיר את השירות הזה מבית חברת קרגו, מתחילים…

איזה חבילות ניתן לשלח

בואו נשים זאת על השולחן כבר בהתחלה, חברת CARGO יכולה לבצע את כל סוגי המשלוחים הקיימים ובהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח. קארגו מציעה מגוון רחב של משלוחים על כל סוגי משלוח חבילות בארץ הקיימים וגם אלו שטרם הומצאו. משלוח חבילות על ידי חברת קארגו מאפשרת לכם כעסק, לשלח את החבילות שלכם על הצד והדרך הטובה ביותר.

 בין סוגי המשלוחים אותם אנו מיישמים נמצא את השירותים הבאים: שירות מסירת דואר, שירות מסירת חבילות, כלל סוגי המשלוחים לעסקים, משלוחים של חנויות מקוונות (אונליין) ועוד. אנחנו תמיד פתוחים וערוכים לשפר את השירות שלנו ואם יש לכם סוג משלוחים חדשני וייחודי, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ויחד נצליח למצוא פתרון לכל דבר ולכל אתגר.

משלוח חבילות

למי זה מתאים

הכותרת הזו היא כותרת מעט בעייתית, עבור חברות אחרות… חברת CARGO יכולה ומסוגלת להתאים את עצמה לכל לקוח! אנחנו בונים את השירות שלנו בהתאמה מלאה לכל צרכי הלקוח וטרם נתקלנו בלקוח בו אמרנו לו שאנחנו לא מסוגלים לספק את השירות אותו צריך. אנו יכולים ומבצעים משלוח חבילות באופן מקצועי שנים רבות, בהן התמקצענו ורכשנו ניסיון וידע רב.

חברת קארגו משרתת את כל סוגי העסקים הקיימים בארץ, בין אם הם שייכים לסקטור העסקי, סקטור מוסדי וכמובן לסקטור הפרטי. הפתרונות שלנו הם שירות משלוחים בפריסה ארצית מלאה, ליקוט ואיסוף חבילות / סחורות / דברי דואר שונים, שירותי אחסון לתקופות שונות, שירותי אריזה, שירותי פריקה ושירותי אחסון – וכל זה לכל סוגי המשלוחים בכל סוגי הגדלים הקיימים.

מה המשמעות של משלוח חבילות בארץ

עצרו רגע ודמיינו את עצמכם יושבים מול המחשב, אתם גולשים להנאתכם ומחפשים אחר מותר מסוים שאתם צריכים או רוצים. והנה, מצאתם את המוצר הזה בשלושה אתרים שונים; אתר אחד מציע אותו במחיר נמוך בכ- 5% אבל משלוח תוך 10 ימי עסקים, אתר שני מציע את המוצר במחיר ממוצע עם משלוח בין 7-14 ימי עסקים ואתר שלישי מציע את המוצר במחיר זהה לאתר השני אבל אתה יכול לקבל אותו כבר מחר. סביר להניח שאתה, וכל לקוח אחר, יבחר לקבל את המוצר במהירות האפשרית – וזו בדיוק המשמעות של שירות משלוח חבילות בארץ מקצועי, מהיר ויעיל: העובדה שתבלטו מעל המתחרים שלכם ותוכלו לספק את השירות במהירות.

לסיכום, משלוח חבילות בארץ מבצעים עם חברת קארגו באם רוצים לבצע זאת באופן מקצועי, יעיל ומהיר. אנו ערוכים ומוכנים לספק לכם מעטפת מלאה עבור שירות משלוח חבילות ולהעניק לכם חווית שירות שטרם נראתה כמותה בענף המשלוחים. צרו איתנו קשר ויחד נשלח יחד את המוצר שלכם בדרך הטובה ביותר.

קבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

אנו לא מספקים שירות משלוחים מתחת ל- 200 משלוחים חודשי

פרטי העסק

פרטי איש קשר