משלוחים 24 שעות

בעולם כולו ובארץ ישראל בפרט, חשיבות מהירות המשלוחים היא עצומה ולעיתים מועד קבלת המשלוח הוא מה שיפיל את הפור ויגרום להחלטת לקוח פוטנציאלי להפוך להיות לקוח משלם או/ו יבנה את מוניטין החברה כחברה טובה או פחות טובה. חברת קרגו מציעה ומעניקה שירותי משלוחים במסגרת יום אחד, כולל שישי שבת. הצטרפו אלינו בשורות הבאו ולמדו אודות אחד השירותים הנהדרים שחברת קרגו מציעה.

משלוחים תוך 24 שעות

כמה פעמים שמעתם או חשבתם לעצמכם ש- 24 שעות לא מספיקות לכם? וזה באמת נכון. 24 שעות חולפות ביעף ומדובר בפרק זמן קצר במיוחד, פרק זמן קצר בו חברת קרגו תוכל לספק עבורכם משלוחים 24 שעות מנקודה אחת בארץ לנקודה שנייה בארץ ואין זה משנה באיזה סוג משלוח מדובר או באיזה גודל חבילה מדובר.

משלוחים 24 שעות

למי זה מתאים?

שירות משלוחים 24 שעות הוא שירות שמתאים לכל אחד ואחת ולכל עסק בכל גודל, בין אם זה עסק קטן לבין אם עסק בינוני, גדול או ענק. השאלה היחידה אותה צריך עסק לשאול את עצמו היא האם אני רוצה לספק את השירות ללקוח שלי באופן מקצועי, יעיל ומהיר. במידה ואתם עונים כן, כן וכן, הרי שאל לכם להתעכב ופתחו צינוק התקשרות אל מול חברת קרגו על מנת לשכור את שירותיהם ולדעת שאתם בידיים בטוחות, אמינות וטובות.

משמעות המהירות

על השאלה הזו אנחנו רוצים להתעכב רק לרגע ולהציע שתי אופציות של תשובה משני כיוונים שונים, האחת מכיוון הלקוח קצה המזמין והמקבל והשנייה מהכיוון שלכם כלקוח של חברת קרגו השוכר חברה למטרת משלוחים.

לקוח הקצה – כאשר לקוח הקצה שלכם מקבל את האופציה לקבלה מהירה של המוצר שהזמין, קורים שני דברים: האחד הוא מאוד מופתע לטובה והשנייה שהוא מרגיש שהמוצר כבר אצלו (ואין זה משנה באם מדובר על מעטפה לבין אם זה מוצר גדול יותר). ההרגשה הזו שהמוצר כבר אצלו, הופכת את חוויית הקנייה או ההזמנה שלו, לטובה יותר, לאופטימלית יותר ובעיקר למהנה ושבעת רצון יותר.

שלכם כלקוח – אתם כלקוח של חברת משלוחים יודעים כי אתם יכולים להגיע אל הלקוח קצה שלכם תוך 24 שעות באמצעות שירות משלוחים 24 שעות. הידיעה הזו, למעשה עוזרת לכם לבנות את החברה שלכם טוב יותר לצד ידיעה שהלקוח שלכם לא יושב מחכה ו/או עלול להתחרט על ההזמנה בשל משך הזמן הממושך.

לסיכום, שירות משלוחים 24 שעות טומן בחובו אך ורק יתרונות עבור כל הצדדים המעורבים והם אתם כלקוח חברת קרגו ולקוח הקצה שלכם, אליו אנחנו מגיעים ומוסרים את החבילה בהצלחה ובמהירות. ככל ואתם רוצים ושואפים להעניק את השירות הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהצטרף לשורת הלקוחות של החברה שלנו.

קבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

אנו לא מספקים שירות משלוחים מתחת ל- 200 משלוחים חודשי

פרטי העסק

פרטי איש קשר