משלוחים מהיום למחר

עולם המשלוחים עבר סוג של טלטלה בשנתיים האחרונות אך בניגוד לקונוטציה השלילית של טלטלה, הפעם מדובר במהפכה חיובית ביותר… בעמוד שלפניכם נדבר מעט על משלוחים ועל המשמעויות והיתרונות שסוגי המשלוחים טומנים בחובם. אם אתם עסק המספק מוצרים, לא יכולתם להגיע למאמר טוב יותר מזה והגיע הזמן להכיר את מה שיתן לכם את האדג' המיוחד אל מול יתר המתחרים שלכם…. מתחילים…

סוגי משלוחים

בעולמנו קיימים מספר סוגי משלוחים, כאשר אנחנו מדברים על מהירות המשלוחים. ישנם משלוחים האורכים מספר ימים מחד ומאידך יש משלוחים האורכים מספר שעות (להוציא משלוחי מזון מהיר). סוג המשלוח אותו מספקת חברה מסויימת עבור עסק ספציפי, צריך להיות מתאים והולם את צרכי הלקוח, למשל: באם מדובר על עסק המספק מוצרים המיוצרים בארץ ו/או קיימים במלאי, אין סיבה שלא יספק אותם בתצורת משלוחים מהיום למחר. יחד אם זאת, אם מדובר על לקוח אשר המוצר שלו מסופק מחו"ל או נתפר למידות המזמין, לא תמיד מדובר באפשרות ריאלית כלל של משלוחים מהיום למחר היות ולוקח למוצר זמן להגיע ולצאת פיזית אל הדרך.

משלוחים מהיום למחר

משלוחים מהיום למחר

חברת קרגו מספקת שירותי משלוחים מהיום למחר עבור לקוחותיה אשר זקוקים לשירות מסוג זה ואכן מתאימים לכך. שירות משלוחים כה מהיר, מעניק לעסק יתרון עצום אל מול הלקוח שלעיתים כל מה שהוא רוצה וזקוק לו הוא אותו מוצר ובמהירות האפשרית. מחקרים רבים שפורסמו אודות מהירות ההגעה של מוצר אל לקוח, גורסים באופן חד משמעי שככל והמוצר יגיע מהר יותר אל הלקוח, כך הלקוח יהיה שבע רצון ויעדיף לרכוש מחברה מסוימת את המוצר למרות שאולי אצל המתחרים מדובר בעלות מוצר נמוכה יותר אך משלוח ארוך יותר.

למי מתאים משלוחים מהירים

כאמור, לכל עסק יש את האופי שלו וכל עסק אשר יכול לספר את המוצרים אותם הוא מוכר במסגרת משלוחים מהיום למחר, טוב יעשה אם יצור קשר עם חברת קרגו המתמחה במשלוחים מהירים ויפתיע את הלקוחות שלו לצד השארת טעם טוב וסביר לקוח חוזר.

משמעות המהירות

כאשר עסק מציג משלוחים כה מהירים ברמת מהיום להיום או מהיום למחר, מדובר ביתרון מאוד גדול עבור אותו העסק אשר אומר ללקוחותיו: תקנו את המוצר ולא תספיקו לומר ג'ק רובינזון ומיד תקבלו את המוצר. מדובר במשמעות עצומה המאפשרת ומעניקה לאותו לקוח קצה את הביטחון כי הוא שם את כספו אצל עסק אמין אשר יספק לו את המוצר במהירות על.

לסיכום, טרם נתקלנו בעסק אשר לא מעוניין לספק את השירות הטוב ביותר עבור הלקוח שלו בצורה מדוייקת, מרוכזת ומהירה ככל האפשר. חברת קרגו מעניקה לכם את היכולת לעשות את כל זה וגם לבלוט אל מעל למתחרים שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר וליהנות מחוויית משלוחים מהיום למחר והכל ברמת שירות ללא פשרות.

קבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

אנו לא מספקים שירות משלוחים מתחת ל- 200 משלוחים חודשי

פרטי העסק

פרטי איש קשר