כך תייצרו קניות קו קופה ותגדילו מכירות אימפולסיביות באתר איקומרס

בעלי אתר מכירות ברשת? זה הזמן לדעת הכול על השיטות המיוחדות שיסייעו גם לכם להגדיל את היקף המכירות האימפולסיביות באתר.

תחום המכירות המקוונות הוא אחד מתחומי המסחר המשגשגים ביותר במהלך השנים האחרונות ועל פי ההערכות השונות קצב המכירות המקוונות עשוי להמשיך ולצמוח גם  במהלך השנים הקרובות. העלייה המתמדת בהיקף המכירות המקוונת הובילה לכך שיותר ויותר יזמים ואנשי עסקים פונים לתחום המכירות המקוונות ועושים כל שביכולתם על מנת לקדם את האתר המכירות שלהם ברחבי הרשת.

שירות משלוחים לחנויות אונליין – מה חשוב לדעת?

אתרי מכירות (איקורמס) מבססים את פעילותם על קליטת הזמנות במערכת המקוונת העומדת לרשותם ועל שירותי משלוח של המוצרים השונים המשווקים באתר. כפועל יוצא מכך, שירות משלוחים לחנויות אונליין הוא אחד מהשירותים המקצועיים עליהם חשוב לשים דגש בתהליך המכירה. שירות משלוחים המיועד לבעלי או מפעילי אתרי איקורמס מוצע לכם על ידי חברות משלוחים שונות שהבחירה באחת מהן חייבת להיעשות בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים כגון: ניסיון מקצועי בתחום שליחויות לעסקים, קווי חלוקה  בכל רחבי הארץ, מגוון רחב של שירותי משלוחים (כולל שירות ייעודי לאספקת משלוחים מהיום או להיום) ופרמטרים נוספים העשויים להשפיע על טיב השירות המוצע לכם.

שירות משלוחים לאתרי מכירות ברשת – כיצד תוכלו למנף אותו לטובת הגדלת המכירות באתר?

עבור הגולשים (קהל הצרכנים שלכם), שירותי המשלוח המוצעים על ידי אתר המכירות מהווים חלק בלתי נפרד מחוויית הקנייה ברשת, ולכן, ככל שקהל הגולשים ירגיש שהוא מקבל שירות טוב מהאתר בכל הנוגע לאספקת המוצרים אותם הם רוכשים דרך האתר, כך הם יחזרו שוב ושוב לבצע פעולות רכישה באתר.

בנוסף, תוכלו לגרום ליותר קניות אימפולסיביות באתר באמצעות התחייבות למועדי אספקה קצרים ולהפוך את שירות השליחויות המוצע על ידיכם לאחד מהיתרונות היחסיים שלכם.  תוכלו לעשות זאת בין היתר באמצעות באנרים הצמודים לכל אחד מדפי האתר ובו אתם מציגים את ההתחייבות שלכם למועדי אספקה קצרים ובאמצעות התחייבות לשירות משלוחים חינם בקנייה מעל סכום כזה או אחר באתר.

בחירת חברת שליחויות

חברת שליחויות המתמחה במתן שירות משלוחים לחנויות אונליין, יכולה לספק לכם מגוון רחב של פתרונות שירות המותאמים לאופי האתר והיקף המכירות בו, כאשר כל אחד מהשירותים יכולים להיות מותאמים באופן פרטני לכל צרכי המשלוח הנחוצים לכם. בנוסף לפרמטרים המופיעים לעיל בנוגע לבחירת חברת משלוחים, חשוב לשים דגש על המערך הלוגיסטי של חברת המשלוחים ועל היכולות המקצועיות שלה לספק שירות משלוחים לעסקים קטנים וגדולים כאחד בהיקפים של עשרות עד מאות נקודות משלוח בכל יום עסקים.

אם גם אתם מחפשים אחר חברת משלוחים לעסקים המתמחה בתחום שירות משלוחים לעסקים קטנים וגדולים בתחום האיקומרס, זה הזמן ללחוץ כאן ולהיחשף לשירותיה של אחת מהחברות המובילות בתחום.

 

למאמרים נוספים:

חברת שליחויות בעידן הטכנולוגי

חברת שליחויות בעידן הטכנולוגי אנחנו חיים בעידן הטכנולוגי – עידן, בו כל השירותים אותם אנו מקבלים, עברו שינויים המותאמים לזמנים ומאפשרים לנו ליהנות מיעילות גבוהה

Read More »