חברת שליחויות בתל אביב

תל אביב היא אמנם לא עיר הבירה של ישראל, אבל אין ספק שבמובנים מסוימים היא מתפקדת כבירה הכלכלית, העסקית והתרבותית של המדינה. עם מיליוני אנשים שיוצאים ונכנסים ממנה ואליה מדי יום, ומאות אלפי עסקים שפועלים בשטחה, אין ספק שכל מי שפועל וחי בתל אביב זקוק לחברת שליחויות איכותית. קרגו, חברת השליחויות המובילה בישראל, מספקת את הסחורה גם בתל אביב.

שליחויות ללא הפסקה

תל אביב היא עיר ללא הפסקה. 24/7, 365 ימים בשנה, תמיד יש פעילות בתל אביב. בהתאם למחזור העסקים בקצב גבוה, יש צורך מתמיד בשליחויות בתל אביב. מתל אביב החוצה, ממקומות אחרים לתל אביב או בתוך תל אביב-יפו וסביבתו: הצורך להעביר ולמסור לא פוסק אף פעם. קרגו, חברת שליחויות בתל אביב ובישראל כולה, מספקת שירותי שליחויות בפריסה ארצית ומצטיינת גם באזור השיפוט העירוני של תל אביב. אם ברצונכם להעביר דבר מה מנקודה כלשהי לנקודה כלשהי בתל אביב, קרגו היא הכתובת בדיוק עבורכם.

כל סוגי המשלוחים

תל אביב היא עיר שמבינה דבר או שניים במשלוחים. בכל יום נתון, ניתן לצפות בתל אביב במאות שליחים רכובים על כל סוגי הרכבים האפשריים מעבירים כל סוג של משלוח. לכן אין ספק שקשה להתבלט בתחום השליחויות בתל אביב, עיר שמפרנסת יפה מאוד את הענף. עם זאת קרגו מצליחה להתבלט בתחום זה גם בשטח של תל אביב עם סוגי המשלוחים המותאמים אישית שיהא מציעה. לכן על אף התחרות העזה כשצריכים חברת שליחויות בתל אביב קרגו היא הכתובת. שירות same day של החברה מאפשר למשלוח להישלח ולהימסר עוד באותו היום. משלוח over night של קרגו מגיע עד המתנה של לילה אחד, כלומר יומיים בלבד (לא ימי עסקים, יומיים) עבור כל התהליך. שירותים אלו ושירותים נוספים, כמו למשל בניית קווי הפצה מסחריים עבור עסקים שונים, זמינים כל יום בשנה, כל שעה ביום. עם אפשר לסכם זאת בקצרה: הלקוחות של קרגו תמיד במקום הראשון.

תומכים במשלוחים

כחברת משלוחים מובילה בתחומה, קרגו מספקת סיוע רב ונחוץ לעסקים אונליין אשר משנעים מוצרים לבתי הלקוחות שלהם, בתל אביב, בסביבה ובכל חלקי הארץ. לכן קרגו לא מסתפקת במשלוחים בלבד ומסייעת גם בשירותים העוטפים של השינוע: אחסון ואריזה. כל תכולה מסחרית שמגיעה לקרגו ונדרשת לתהליך זה מקבלת אריזה מותאמת לסוג המוצר ומאוחסנת במחסני החברה באופן האופטימלי עבורה. כך כל משלוח מתוזמן להגיע ליעדו בתאריך המתאים לו, עם מקסימום איכות ובטיחות למוצר המועבר.

יחס אישי בראש סדר העדיפויות

המציאות העסקית, בטח בעיר מובילה כמו תל אביב, מכתיבה לא פעם יחס מנוכר ו-"מקצועי" מדי. עם זאת אצל קרגו המקצועיות לא באה על חשבון האדיבות וכל לקוח מקבל יחס אישי רלוונטי מותאם לפי העדפותיו וצרכיו. לכן אלפי לקוחות בוחרים בחברה כחברת המשלוחים שלהם.

למאמרים נוספים: