חברת שליחויות במרכז

 לא בכדי מרכז הארץ זכה לתואר המכובד. מדובר באזור הגיאוגרפי המרכז בתוכו חלק ניכר מאוכלוסיית ישראל ומהפעילות הכלכלית שלה. בהתאם, הצורך בחברת שליחויות במרכז הוא צורך אינהרנטי שאי אפשר לוותר עליו. במאמר הבא, נציג את פועלה ושירותיה של חברת קרגו, חברת השליחויות המובילה במרכז ישראל.

כאן המרכז

כאמור, זאת לא תהיה הגזמה לכתוב שמרכז הארץ הוא ליבת הפעילות של העסקים ושל הכלכלה הישראלית. בין גדרה לחדרה (או תל אבי רבתי, איך שתרצו להגדיר את המרכז) פועלים מאות אלפי חברות ועסקים מסוגים שונים, ארגונים, מוסדות ציבוריים, משקי בית ולקוחות ועוד ירקות. לכל אלו צורך בשליחויות, העברת דברי דואר ומסירת משלוחים מסוגים שונים. חברת קרגו, בין החברות המובילות בתחום השליחויות בישראל, מציעה שירות משלוחים בפריסה ארצית כוללת. הווה אומר, קרגו תדאג למשלוח שלכם בין אם הוא מועבר מהמרכז לפריפריה, מהפריפריה למרכז או בתוך המרכז עצמו. לכל יעד שאתם צריכים להעביר אליו דבר מה, קרגו נמצאים בשבילכם ומצדיקים את התיאור של חברת שליחויות במרכז איכותית ומקצוענית.

מרכזים את כל סוגי המשלוחים

בתור חברת משלוחים במרכז מובילה, קרגו מספקת מגוון של שירותי שליחויות ללקוחותיה, אשר מותאמים לפי צרכיהם האישיים והספציפיים. החל ממשלוח פשוט של דואר בין משקי בית ועד למשלוחים עסקיים מתוחכמים לרבות קווי הפצה מסחריים על בסיס תקופתי. קרגו תעשה ככל שביכולתה על מנת שהמשלוח יגיע ליעדו תוך הקפדה על בטיחותו, שמירת איכותו ובמהירות הנדרשת.

בין השירותים שמציעה החברה ניתן למנות את שירות same day המאפשר להעביר משלוח תוך יום אחד בלבד מרגע המסירה. שירות דומה אך לא זהה הוא overnight במהלכו המשלוח מגיע לאחר המתנה של לילה אחד בלבד. כפי שניתן להבין, קרגו לוקחת במלוא הרצינות את שליחותה כחברת משלוחים ומציעה שירותים מקצועיים עם דגש על מהירות ומענה לרצונות הלקוח.

הכול נמצא ביחס האישי

כחברת שליחויות בין המובילות בארץ ובמרכז קרגו דואגת לכל לקוח אשר פונה אליה, ללא הבדל גודל, משלוח או פעילות כלכלית. מלבד העברת דברי דואר קרגו מצטיינת גם בסיפוק תמיכה לחנויות ועסקים אונליין אשר שולחים מוצרים ללקוחותיהם (למשל אתרי מכירות מסוגים שונים). החברה משנעת ביעילות ובמהירות מוצרים לאלפי לקוחות של עסקים שונים תוך דגש על הפצה איכותית ומהירה אשר מתחשבת בדגשים הספציפיים הרלוונטיים ללקוח. ליחס אישי מיטבי יש משקל גדול מאוד בערכי החברה וכל לקוח באשר הוא זוכה ליחס ההולם והאדיב עבורו. לא מפתיע לגלות שחברת משלוחים יודעת להתחשב לא רק בתוצאה המקבלת אלא גם בדרך שנעשתה לשם.

שירותים תומכים לסוגי המשלוחים

נוסף על העברת משלוחים בדייקנות, קרגו מצטיינת גם בשירותי אריזה ואחסון המהווים תוספת משלימה חשובה לשינוע עסקי. לכן מדובר בכתובת רלוונטית עבור כל עסק במרכז הארץ שמעוניין לרכז את שינוע מוצריו אצל חברה אחת.   

למאמרים נוספים: