מי אנחנו?

חברת הפצת משלוחים פנים ארצית, שנוסדה ב2018 ונכון להיום מעסיקה כ-600 עובדים בפריסה ארצית.

CARGO זה אנחנו.

חברת CARGO מעניקה שירותי שילוח ולוגיסטיקה לאתרי סחר (eCommerce) של אלפי החברות מהמובילות במשק הישראלי.
‏CARGO מעסיקה מעל ל-600 עובדים בפריסה ארצית של כ- 10 מרכזי שליטה ובקרה, לצד מרכזי מיון ברחבי הארץ. מרכזים אלה מהווים תחנת קליטה ומיון, ודרכם משלחת החברה מדי שנה כמיליוני חבילות ברחבי הארץ.
‏CARGO רואה עצמה כשותפה ללקוחותיה ומעניקה שירותי ערך מוסף בדמות כלים טכנולוגיים הפועלים להגדלת הפעילות העסקית.
קרגו רואה כערך עליון את הקידום וההצלחה של עסקים כחול לבן, ועמלה מסביב לשעון בחריצות ונחיצות לשיפור תמידי ומיקסום השירות המוענק ללקוחותיה.

בימים אלה CARGO עמלה על הרחבת פעולותיה בתחום השילוח, ומקימה כאלפי עמדות box לאיסוף משלוחים שיהיו נגישים לכלל הציבור. CARGO עוסקת בקידום ופיתוח תחום השילוח והלוגיסטיקה בישראל ופועלות במרוץ כוחה על הבאת פתרונות טכנולוגיים מהמפותחים בעולם.
כל זאת, במטרה להפוך את שוק השילוח והלוגיסטיקה בישראל למהיר, למקצועי ולנוח ביותר עבור כולם- החל מבעל העסק וכלה בלקוח הקצה. 

96.7% מהמשלוחים מגיעים תוך פחות מ-24 שעות!

ISO 9001

ב-CARGO, אנו שואפים תמיד להישאר בחזית ענף ההפצה והשילוח. המחויבות שלנו למצוינות מונעת על ידי שילוב של טכנולוגיה מתקדמת עם שירותי המשלוחים המובילים שלנו. אנו מבינים שבעולם המהיר של היום, מהירות ויעילות הם חשיבות עליונה. לכן השקענו במערכות ותהליכים מתקדמים המאפשרים לנו לספק משלוחים מהירים, אמינים ומאובטחים בכל פעם. עם CARGO תוכלו להיות בטוחים שהחבילה שלכם בידיים טובות ותגיע ליעדה בזמן.

שילוח פנים ארצי בראש שקט

ההשקעה שלנו בפיתוח תשתיות טכנולוגיות ופיזיות, מאפשרת לנו להעניק שירות לוגיסטיקה מתקדמים לעסקים ברחבי הארץ, אולם אחד המאפיינים הבולטים ביותר שלנו הוא רמת השירות.

דילוג לתוכן